Esse 12. Yıl
2017 Esse Esse Eğitim Blog
      YAZ OKULLARI

 
   

Yaz Okulu Programları 7-17  yaş arası  öğrencilerin katıldığı programdır . 
İlköğretim, ortaöğretim ve üniversite öğrencilerine oldukça zengin programlar sunan yaz okulları öğrencilerin hem kişisel hem de eğitim alanında kendilerini geliştirmeleri konusunda  oldukça büyük katkı sağlamaktadırlar.

 İlk ve orta öğretim öğrencilerine yönelik olan yaz okulu programlarında öğrenciler sabahtan öğlene kadar haftada 20 ders yabancı dil eğitimi alırlar. Öğlenden sonra ise öğrenciler sosyal, kültürel ve spor aktivitelerine katılırlar. Ayrıca, öğrenciler haftanın belirli günleri düzenlenen gezilere de katılarak bulundukları ülkeye ait tarihi ve kültürel yerleri tanırlar. Diğer ülkeden gelen öğrenciler ile kaynaşarak da farklı ülke kültürünü tanıyarak dostluklarını geliştirirler.

 

 Yaz okulu programlarımızda oldukça zengin hizmet içeriğine sahip bulunmaktayız. Bu programlarımız;

 

* İngilizce +  etkinlik, gezi, eğlence, aktivite, spor etkinliklerini kapsayan programlar,

* İngilizce + seçmeli spor programları. 

* İngilizce + film yönetmenliği, sanat gibi hobi programları.

* Sadece spor kampı olan programlar

gibi öğrencilerimize zengin hizmet sunabilmekteyiz.

 

Ayrıca, dünyanın en ünlü üniversitelerinin sunduğu çok zengin yaz okulu programları bulunmaktadır. Bu programa katılan öğrenciler tıp, hukuk, işletme, ekonomi, psikoloji..gibi eğitimler alarak gelecekte okumayı hedefledikleri bölümler ile ilgili ders alarak hem hedeflediği bölümü tanır hem de bir üniversite kampüsünü tanıyarak gelecekleri için bir vizyon oluştururlar.
 

ESSE firması olarak öğrencilerimizin özel yaz okulu taleplerine cevap verebilmekte ve talebe göre program bulabilmekteyiz. Ayrıca, grup programlarına katılmak isteyen öğrencilerimize de farklı ülkelerde renkli program seçenekleri sunmaktayız.

2017 ESSE YAZ OKULU GRUP PROGRAMLARINI İNCELEYİNİZ.

       Copyright © 2018 ESSE EĞİTİM. Tüm hakları saklıdır. Adana Web Tasarım & İnternet Hizmetleri